„Veselá koza, dvacet kuřat, oslík s povozem, teplé oblečení pro jedno dítě, pumpa na čistou a zdravou vodu.“ Co spojuje tento neojedinělý výčet věcí a zvířátek? A co když vám řekneme, že s tím můžete někomu pomoci a ješte si ušetřit čas a práci při shánění vánočních dárků.

Každý před vánočními svátky hledáme něco originálního a zajímavého, co věnovat našim nejbližším pod stromeček. Nezapomeňte, není dárek jako dárek. Již 10 let se můžete zúčastnit výjimečného projektu Skutečný dárek. Tento charitativní projekt vykouzlí úsměvy nejen vašim blízkým pod stromečkem, ale i lidem, kteří vaši pomoc využijí ať už v Asii či v Africe. Co takhle darovat kozu, či potřebné léky nemajetné rodině v Africe? Nebo vás láká pomoci chudým dětem v Česku, které potřebují teplé oblečení na zimu nebo pro ně chcete zajistit doučování? Máte hned několik kategorií na výběr!

Jednoduše pomůžete tam, kde to lidé přesně potřebují.

Tento speciální e-shop funguje již 10 let a zákazníci vybrali 109 milionů korun na pomoc potřebným. Mezi obdarovateli najdete i známé osobnosti, kteří projekt s radostí podpořili vlastní tvorbou. Přidejte se k nim i vy, dobrých skutků není totiž nikdy dost.

Rozdávejte radost hned na několika frontách!

Uděláte totiž dárkem radost hned několika lidem najednou. Samozřejmě, na prvním místě je člověk v nouzi, který potřebuje smysluplnou pomoc, dále bude váš blízký člověk obdarován skutečným, plnohodnotným dárkem a milým překvapením a vás bude hřát dobrý skutek u srdce. Podívejte se na stránky www.skutecnydarek.cz a vyberte jak a komu chcete pomoci. Nezapomeňte, každá pomocná ruka se počítá a vy tak můžete probudit to pravé kouzlo Vánoc.