Pro ty, pro něž léto znamená v první řadě slunce a moře, je třeba nahlédnout na rumunské pobřeží. Seznámíme vás s důvody, které rozhodují v jeho prospěch. Výhodná je blízkost hlavního města Bukurešť a snadný přístup díky denním leteckým spojům mezi Prahou a Bukureští, které zajišťuje TAROM.

Rumunské pobřeží nabízí mnoho výhod, a jsme rádi, že vám je můžeme odhalit, abyste si mohli uspořádat prázdniny podle vašeho vkusu. Hned na začátku je třeba uvést, že nabídka rumunského pobřeží je rozmanitá, můžete si vybrat mezi rekreačními městy, každé z nich vám nabídne svůj specifický typ prázdnin. Některá z nich vás zaujmou svými názvy mytologického původu a zajistí vám svou pokojnou a uvolněnou atmosférou prázdniny vhodné pro rodinu: Olimp, Neptun, Jupiter, Saturn. Turisté, kteří hledají nejen pohodlí, ale i služby, které jim pomohou zlepšit zdravotní stav, si mohou vybrat mezi městy Mangalia i Techirghiol, lázeňskými městy s uznávanými léčebnými procedurami.

Rumunsko i pro mladé

Mladí lidé, kteří ještě nejsou spoutáni konvencemi, se budou cítit dobře bez restrikcí civilizace na místech, jako je Vama Veche, Costinesti nebo Corbu. Pláže, kde se zachovává nezkažený půvab divokosti a stav nevinnosti počátků. Tady se navazují přátelství přirozeně, neznámí se sbratří s přírodou kolem táboráků, zatímco hlasy nadšeně zpívají s hudebním doprovodem kytary.

Perla Mamaia

Avšak nespornou perlou pobřeží zůstává rekreační město Mamaia, ráj milovníků přepychu a nepřetržité zábavy. Turisté jsou rozmazlováni sítí hotelů, které nabízejí co nejvytříbenější služby jak v hotelovém pokoji, tak v restauraci nebo na pláži, zatímco exklusivní kluby pořádají skutečné hudební představení, s tanci a záplavou světel pro útěk z všednosti každodenního života.

Z výše uvedeného vyplývá, že skutečný trumf rumunského pobřeží spočívá ve velké rozmanitosti služeb a v možnosti vyhovět specifickým požadavkům každého věku, životního stylu nebo rozpočtu.

Ted´ vám zůstává pouze možnost vybrat si rumunské prázdniny podle vašeho vkusu. Poskytovatel dopravy na trase Praha–Bukurešť nemůže být nikdo jiný než TAROM, s ním budete moci využívat bezplatného check-inu, přepravy 10 kg příručního zavazadla, 23 kg podpalubního zavadla, a také cateringu na palubě. Tak budete nesporně seznámeni i se známou rumunskou pohostinností.

Tým TAROM