Dali jsme dohromady dvě témata - seznámení a cestování a vznikla cestovatelská seznamka formou speed datingu (rychlého rande). Během akce poznáte lidi jako vy – pro které je cestování záliba, způsob relaxace, někdy také součást vysněné práce.

Jediné, co vám bude vrtat hlavou je, jak se během jednoho večera mohla sejít taková prima parta lidí. Hlavním cílem není najít parťáka na spolucestování Evropou, Amerikou nebo spolucestujícího pro vaši letošní dovolenou, ale seznámit se s někým, s kým si padnete do oka a zažijete jiskření. Potkáte lidi, kteří mají cestování rádi, jsou vzdělaní, jazykově vybavení a právě nezadaní. Jaká bude vaše první společná cesta nebo společná dovolená, už je jenom na vás.

Ve dvou se to lépe táhne

Mít vedle sebe partnera, se kterým můžete sdílet společný koníček, je životní výhra. Cestování za hranice běžných dní, kdy se nejednou ocitnete mimo svou komfortní zónu, je perfektní prověrkou vztahu. Vzpomeňme na Josefa Abrháma a Libušku Šafránkovou coby adepty na manželství ve filmu Svatební cesta do Jiljí. Můžete jezdit na dobrodružné expedice s kamarády, ale jakmile začnou zakládat rodiny, hrozí, že na delší čas zůstanete na dobrodružství sami. Jestliže nechcete své toulavé boty schovat do skříně, najděte si životního partnera, který s vámi bude sdílet stejnou vášeň pro cestování. Že potkáváte jen domácí pecivály, kteří maximálně snesou týden opalování u moře? Neházejte flintu do žita a čtěte dál

Cestovatelská a turistická seznamka

Možná jste zkoušeli do vyhledávačů zadat fráze „seznámení cestování, spolucestování seznamka nebo hledám parťáka na cestování”. Nejspíš jste narazili na nejrůznější online seznamky a inzeráty typu „hledám partnera na cestování, hledám spolucestující”. Seznámíte se tady s dobrodruhy, kteří mají cestování v krvi. Jestli máte rádi adrenalin a nebojíte se vyrazit na dovolenou s cizím člověkem, může to být trefa do černého. Pokud ale toužíte po lásce a vážném vztahu, možná budete zklamaní. V anonymním prostředí internetu mnohdy narazíte na lidi, kteří o vážný vztah nestojí. Prožijete sice krásnou společnou dovolenou, ale po návratu domů idyla skončí a on/ona už vám nezavolá.

Víc než jen společná dovolená

Speed dating neboli seznamovací večer pro cestovatele je trochu jiná seznamka na cestování. Na jednom místě se v jeden večer sejde parta nezadaných mužů a žen, kteří milují cestování, ale především touží po vážném vztahu. Díky přezdívkám zůstanete v anonymitě, zároveň se ale s potenciálním partnerem seznámíte tváří v tvář. Pokud vzájemně přeskočí jiskra, další rande, nebo třeba výlet za dobrodružstvím, už bude ve vaší režii. Přijďte se pobavit, seznámit a najít parťáka do nepohody. Speed dating pro cestovatele můžete navštívit v Praze.