home arrow_right Sdílej svůj příběh

Sdílej svůj příběh z cest

Máte zajímavý příběh z vašich cest? Chtěli byste, aby o něm všichni cestovatelé věděli a inspirovali se nebo ponaučili? Pošlete nám ho do redakce a my se postaráme, aby se o něm naši čtenáři dozvěděli.

Nejčastější otázky a odpovědi

Kvalitní obsah je pro nás prioritou. V redakci Koktejlu tedy nejdříve článek zkontrolujeme, abychom si byli jisti, že jeho obsah podporuje pozitivní prostředí naší cestovatelské komunity.

Finanční odměnu vám slíbit nemůžeme. Ale něco jsme si pro vás připravili. Jednou za dva měsíce vybereme ty nejčtenější články, které budou oceněny speciálním dárkem. Je to malý projev naší vděčnosti za vaši tvůrčí práci. A to není vše! Nejlepší dopisovatel se může na konci roku těšit na úžasnou výhru v podobě zajímavé cesty, která rozhodně bude stát za to!

Pokud se tak stane, nezapomeňte zkontrolovat, že jste přidali všechny přílohy a fotky a máte správný formát e-mailové adresy!

Ne není. Pokud si nepřejete zveřejnění svého jména, můžete použít nějaký pěkný pseudonym. Ten pak napište do pole č. 3, ke krátkému infu o autorovi.

Rozhodně ano! I když máte svůj vlastní blog, můžete napsat originální článek i sem na stránky Koktejlu. Ale pozor nepřijímáme kopie obsahu! Pokud objevíme stejný článek i na dalších webech, tak článek budeme muset smazat. Doufáme ve vaše pochopení. Chceme udržet originalitu této rubriky, která je určena pro vás, vášnivé cestovatele.

Žádné omezení počtu příspěvků není. Pokud si myslíte, že vaše příběhy mohou inspirovat či ponaučit ostatní cestovatele, rádi je zveřejníme na našich stránkách Koktejl.cz.

Úvodní fotku ke článku nahrajte prosím do pole č. 8. Ostatní fotky pak vložte přímo do dokumentu, kde je podle vás jejich správné místo. Nezapomeňte prosím na popisky a hlavně prosíme o nahrávání pouze vašich fotografií.