Zastavte se, buďte aktivní, načerpejte novou sílu a inspiraci z pestré štýrské přírody a pak se nechte hýčkat kulinářskými specialitami: Léto v zeleném srdci Rakouska vám prospěje a bude vám chutnat.

Giglachseen, region Dachstein / Steiermark Tourismus, Gery Wolf

Štýrsko volá

Mnoho lidí chce na dovolené především jedno: nechat za sebou shon všedních dní. Proto to lidi odjakživa táhne na letní dovolenou na venkov, a to i do zeleného srdce Rakouska. Příroda, umění, kultura a kulinářské speciality: Je třeba si udělat čas a nechat na sebe působit množství dojmů a prostředí. Například rozmanitá krajina Štýrska nabízí letní rekreaci jak v prostředí ledovců tak uprostřed vinic.

Steiermark Tourismus Tom Lamm_ikarus

Štýrský Hradec ze vzduchu / Steiermark Tourismus, Harry Schiffer

Ferraty nebo vinařská stezka? Alpská chata nebo vinný sklep? Termální lázně nebo město? Návštěvníci mají na výběr. Zelené srdce Rakouska vás zve k poznávání přírody a k zastávkám v útulných hostincích. Drsné hory na alpském severu, největší souvislé alpské pastviny v Evropě na východě nebo malebná vinařská krajina na téměř středomořském jihu: Nejlepším způsobem, jak objevit malebnou rozmanitost a bohatství zážitků Štýrska, je příroda.

Západ slunce na vinici / Steiermark Tourismus, GÅnther Steininger

Steiermark Tourismus, Tom Lamm

Zelené srdce srdečně přivítá letní hosty hledající odpočinek.

Štýrsko vás zve!

Mnohostranné, rozmanité a plné požitků: Na dovolené se Štýrsko představuje ze své nejkrásnější stránky. Mezi ledovci a vínem je snadné objevovat četné přírodní scenérie, kulturní poklady a typické štýrské pochoutky. Udělat něco dobrého pro sebe nebylo nikdy jednodušší. Zkuste to a rezervujte si dovolenou v Rakousku, protože Štýrsko chutná a cítí se dobře!

www.steiermark.com