ART DECO HISTORIC DISTRICT

Art Deco najdete hlavně na South Beach i s muzeem. Je tím vyhlášena, a proto má taky tu neuvěřitelně okouzlující atmosféru pastelových barev, palm a luxusu. Miami je pro své Art Deco vyhlášeno, proto zde najdete i spousty turistů a vyšší ceny. Krása ale střídá nádheru, doporučujeme fotit s kvalitním fotoaparátem pro dobré snímky architektury.

SOUTH BEACH

Samotná South Beach je nekončící ráj. Kilometry a kilometry bílého písku, neuvěřitelné modré nebe a teplý oceán. Dá se zde surfovat a provozovat různé vodní sporty. Na South Beach si vyhraďte pár dní, několik západů slunce a východů. Velmi překvapivě se dají na South Beach najít i levnější hostely, pro low-cost cestovatele, kteří si chtějí užít Miami bez zbytečných výdajů.


Není to ale jenom o plážích, doporučuji si projít i mimo turistické destinace. Mezi baráčky, kde bydlí domorodci. Zajděte si také do South Pointe Pier a do stejnojmenného parku.

MIAMI DOWNTOWN

Známé mrakodrapy přeci jenom k Americe patří, tudíž i když se vám nechce ve vedrech do rušného velkoměsta, skočte na nejbližší autobus a podívejte se po okolí Miami centra. Jste fanoušci basketbalu? Jistě si zde přijdete na své, nebo chcete jen obdivovat drahé obchody a architekturu? Jeden den se vám zde jistě vyplatí.

Aneta Strohová

Aneta, neboli také Ejnets, jezdí všude low-cost, hlavně po Evropě a Americe, ráda žije v evropských teplých krajích a píše o tom a svém životě na jejím blogu Ejnets. Její životní láska je Lisabon a dobré víno. O čemž se také na blogu dozvíte.